MLZ2012N101LT000
  • Mfr Part #MLZ2012N101LT000
  • ManufacturerTDK
  • HQ Part #IN0026186
  • Package0805
  • Lead Time Ship immediately
  • DescriptionSignal/Decoupling Inductors 100μH ±20% 30mA 3.5Ω 0805 2.00 x 1.25mm
Product Type
DC Resistance (DCR)3.5Ω
Rated Current30mA
Height1.25mm
Size2.00 x 1.25mm
Package / Case0805
Installation TypeSMT
Accuracy±20%
Sensibility100μH
Lead Quantity2Pin