MLZ2012M150WT000
  • Mfr Part #MLZ2012M150WT000
  • ManufacturerTDK
  • HQ Part #IN0021748
  • Package0805
  • Lead Time Ship immediately
  • DescriptionSignal/Decoupling Inductors 15μH ±20% 120mA 950mΩ 0805 2.00 x 1.25mm
Product Type
DC Resistance (DCR)950mΩ
Rated Current120mA
Height1.25mm
Size2.00 x 1.25mm
Package / Case0805
Installation TypeSMT
Accuracy±20%
Sensibility15μH
Lead Quantity2Pin