DFE322512F-4R7M=P2
  • Mfr Part #DFE322512F-4R7M=P2
  • ManufacturerMurata
  • HQ Part #ZHLM0006147
  • Package1210(3225公制)
  • Lead Time Ship immediately
  • DescriptionPower Inductors 4.7µH ±20% 1210 1.20mm 3.20 x 2.50mm 157mΩ 1.6A
Product Type
DC Resistance (DCR)157mΩ
Saturation Current2.3A
Rated Current1.6A
Height1.20mm
Size3.20 x 2.50mm
Package / Case1210 (3225 Metric)
Installation TypeSMT
Accuracy±20%
Sensibility4.7μH
Lead Quantity2Pin