ACM2520-301-2P-T002
  • Mfr Part #ACM2520-301-2P-T002
  • ManufacturerTDK
  • HQ Part #WF0005591
  • PackageSMD-4P,2.5x2mm
  • Lead Time Ship immediately
  • DescriptionCommon Mode Filter SMD-4P,2.5x2mm 300Ω@100MHz 400mA 350mΩ
Product Type
DC Resistance (DCR)350mΩ
Rated Current400mA
Impedance At Different Frequencies300Ω@100MHz
Number Of Lines2
Filter TypeSignal Line
Size2.50 x 2.00mm
Package / CaseSMD-4P,2.5x2mm
Operating Temperature-40℃~+85℃
Installation TypeSMT
Lead Quantity4Pin
SeriesACM
Accuracy-
Characteristic-
Rated Voltage Ac-
Rated Voltage - Dc20V
Inductance @ Frequency-
GradeIndustrial
Height1.20mm