YPRH0704-220M
  • Mfr Part #YPRH0704-220M
  • ManufacturerYJYCOIN(益嘉源)
  • HQ Part #IN0027333
  • PackageSMD,7.3x7.3mm
  • Lead TimeShip in 4-7Days
  • DescriptionPower Inductance 110mΩ 22µH ±20% 1.23A - IND_7.3X7.3MM_SM
  • Customer #
  • Datasheet Datasheet
Product Attributes
TypeDescription Select
Product Type
DC Resistance (DCR)110mΩ
Operating Temperature-40℃~+125℃
Self Resonance Frequency-
Rated Current1.23A
Height4.50mm
Size7.30 x 7.30mm
Package / Case2929(7373 metric)
Installation TypeSMT
Accuracy±20%
Sensibility22μH
Partlife CycleActive
Storage Temperature-40~+125℃
Lead Quantity2Pin