GSD12810YB-3V2400
  • Mfr Part #GSD12810YB-3V2400
  • ManufacturerINGHAi
  • HQ Part #EM0000600
  • PackageMIC_12.8X12.8MM_SM
  • Lead Time Ship immediately
  • Description12.8mm 10mm Active (driven circuit included) 12.8mm 85dB@3V,10cm 2V~5V Magnetic 3V 2400HzBuzzers ROHS
Installation TypeSMT
Working Voltage 3V
Storage Temperature-30°C~80°C
Height (Maximum)10.00mm
Size12.80 x 12.80mm
Voltage - Rated3V
Operating Temperature-20℃~+70℃