GPC125065AT-5V4000
  • Mfr Part #GPC125065AT-5V4000
  • ManufacturerINGHAi
  • HQ Part #EM0000705
  • Package插件
  • Lead Time Ship immediately
  • Description7.3mm 12.8mm Externally Driven 80dB@5V,10cm 3V~25V Externally Driven 5V 4000HzBuzzers ROHS
Product Type
Installation TypeDIP
Working Voltage 5V
Height (Maximum)7.00mm
Voltage - Rated5V
Operating Temperature-20℃~+70℃