GMC1205YA-42R2048
  • Mfr Part #GMC1205YA-42R2048
  • ManufacturerINGHAi
  • HQ Part #EM0000758
  • Package插件
  • Lead Time Ship immediately
  • DescriptionBuzzers ROHS
Product Type
Installation TypeDIP
Working Voltage 1.5V~12V
Height (Maximum)5.00mm
SizeΦ12.00 x 5.40mm
Operating Temperature-20℃~+70℃